O nas

Sklep EduSensory powstał w 2016 roku jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie zabawkami i pomocami dydaktycznymi projektowanymi przeze mnie osobiście jako autorki programów nauki języka obcego bardzo małych dzieci-zajęć  Musical Babies, Musical English, oraz Ninos Musicales.

Musical Babies to zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Program powstał 2003 roku i cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród rodziców małych dzieci w w wielu miastach Polski, oraz Hiszpanii. To właśnie na tych zajęciach używane są różnorodne pomoce dydaktyczne, których część zajmuje dumne miejsce na "półkach" sklepu EduSensory.

Musical English to śpiewający angielski- kontynuacja programu Musical Babies, dla dzieci  w wieku 3-6 lat.

Ninos Musicales to nauka języka hiszpańskiego, także poprzez piosenki, rymowanki i ruch, dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Więcej informacji o tych programach znajdziecie Państwo na stronach www.musicalbabies.pl. oraz www.ninosmusicales.eu

Wszystkie produkty w sklepie EduSensory, oprócz książeczek są wykonane ręcznie, tak więc, nie ma dwóch dokładnie takich samych produktów. Każda rzecz wspaniale rozwija dzieci polisensorycznie, wszechstronnie rozbudowując ich umiejętności poznawcze, kojarzeniowe, logicznego myślenia, jak również usprawniają motorykę malutkich rączek.

Zabawki mogą być wykorzystane w domu, przez dziecko, lecz sprawdzą się świetnie na różnorodnych zajęciach z maluchami. Na życzenie możecie Państwo otrzymać propozycje zabaw, oraz pliki muzyczne do określonych pomocy.

W sklepie EduSEnsory znajdziecie Państwo także pierwszą z serii śpiewających książeczek Musical Book 1 -"COLOURS", która w muzyczny sposób nauczy dziecko kolorów, oraz dodatkowych słów z otaczającego je świata. Po zakupieniu książeczki, otrzymacie Państwo opis zabaw i ćwiczeń do przeprowadzenia z dzieckiem.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: biuro@edusensory.pl lub telefonicznie pod numerem 501 101 911.

 

Serdecznie zapraszam!

Anna Rattenbury
EduSensory

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl