Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po zakupie otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem dokonania zakupu. Większość produktów na stronie EduSensory jest wykonywana ręcznie na zamówienie. Czas realizacji przedstawiony przy każdym produkcie to czas maksymalny, który może ulec skróceniu. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby wysyłka towaru następowała bardzo szybko, ale tym samym dbamy o najwyższą jakość.

Wyjątek stanowią książeczki Musical Books, które są wysyłane bezzwłocznie

Czas dostawy zależy od wybranej przez Państwa formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Jeżeli zamawiacie Państwo większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu proszę skontaktować się z nami lub wpisać odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

Forma dostawy

 Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy, w Bielsku-Białej

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl